You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hz. Yusuf (a.s) Duası . . .

Uzman
Allahım Sana sığınıyorum, Ben zayıfım Ve Baştan Çıkarıcı Şeytanların Fitnesi Karşısında Senden Başka Bİ Sığınayım Yok, İşlerde gösterdigim başarı ve kalpleri kazanma yeteneğim senin sayende, Sana yalvarıyorum, Sana yalvarıyorum Rabbim, Hiç Bir Zaman Beni Kendi Halime Bırakma, Rabbim Kurulan Tuzaklardan Düşmekten Beni Koru, Senden Başka Bana Kim Yardım Edebilir ?

[Hz.yusuf'un Duası] (a.s)

Düşlerinden vurulurken çocuklar, hangi yaşamaktan bahseder ki masallar ...
Bunu ilk beğenen sen ol.
-İKRA-
RE: Hz. Yusuf (a.s) Duası . . .
Amin... Allah razı olsun.
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
ecmain inşallah . çok içten geldi bana gerçi ses kendisine ait değil . ama seslendiren kişinin sesi tam olmuş . müzik faktörü de olunca ürperiyor insan .
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Allah razı olsun:
Buda Hz. Meryem'in duası...

RABBİM! Dergahına pak ve temiz olanları alırsın, günahkarları da tövbe etmeleri halinde rahmetinden uzak tutmazsın. Ey iyilerin ve kötülerin Rabbi; hem iyiler hem kötüler senin rahmetine ve ihsanına muhtaçlar, şu halde hem iyileri hem de kötüleri sevicek bir kalp ver bana. Andolsun ki sana düşman olanları sevmeyeceğim. Rabbim senin rahmetine ve yardımına muhtacım. Muhtaç kullarına yardım edenler gerçekte sana yardım eder senin dostluğunu kazanır. Şüphesiz güvenilecek en iyi Dostluk da budur....
Geldi üzerime üç keder bir anda,
Yalnızlık,esaret ve sevgilinin hasreti,
Yalnızlığın ve esaretin çaresi var,
Ama sevgilinin hasreti,
Sevgilinin hasreti..
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
amin amin amin

Rabbim bu zavallı günahkar kullarına da hidayet ver en başta bana Sad
Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah'ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah'ım!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
amin inşaAllah
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.