Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Hazreti Zeynep Meselesi, Ehli beytin oyunudur

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 6 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : AntiAteist
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Acemi Üye
*
55
mesajlar
16
konular
10
REP PUANI
Yeni Üye

Jun 2016
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
21-06-2016, Saat:07:43 PM
insanlar Evlatlıklarının eşlerini değil boşadıktan sonra
hatta boşamadan bile ayartıp ilişki yaşıyorlardı. kendi öz oğlum kendi öz gelinim değil diyerekten
fakat boşandıkdan sonra Evlenmeyi kabul etmiyorlardı.
ayıplarlar (derler diyecekler dediler dedi) diyerek erkekler buna yanaşmıyordu..

İslam bunu gördü. kadını kurtardı ve sevdiği adamla Evlenebilmesinin yolunu açtı

Erkeklerin kadına yaptıkları bu büyük adiliği kaldırmak için
yani kadını ayartıp (kadın da tabi saf seviyor ne yapsın) erkek onunla evlenmeden ilişki yaşayıp sonra onu bırakıp gitmek bu adi hainliği ortadan kaldırmak için

İslam Ehl-i beyt şöyle bir oyun oynadıi

Ehl-i Beytten olan ve çocukluğundan beri hazreti Muhammed (Aleyhissealatu veselam) Efendimizin. kollarından büyüyen. Kuzeni Hazreti Zeynep.
peygamberimizin evlatlığı Ehl-i Beyten Hazret-i Zeyd Efendimiz ile evlenecek
Ondan sonra Hazreti Zeyden boşanıp, peygamberimiz ile evlenecek.

Tabi Allahın açıklayacağı bu hükmü halk arasında dedikoduya vesile olucak yeni dine girmiş bir çok gençler münafıkların tesiriyle dinden çıkıcak diye
peygamberimiz Ümmetine çok merhametli olduğundan Allahın bu hükümünü Allahtan azar işiteceğini bildiği halde sakladı.
Sırf Ümmeti duyduğu merhametten dolayı.

Yoksa "Zeyneb'e Aşıktı içinde sakladı" derler Allah belasını versin bunların..
Aşık olsa Zeyde vermeden önce kendi alırdı gerizekalı Atesitler. aptal bunlar ya bunlara laf anlatılmaz gerizekalı bu atesitler.. sevgili müslüman kardeşlerime bu bilgileri arz ederim..
Çevrimdışı
Forumcu
*
257
mesajlar
27
konular
88
REP PUANI
Yeni Üye

Apr 2016
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#2
21-06-2016, Saat:07:48 PM
Bu ateistler seni çok kızdırmış gülücük
Çevrimdışı
Acemi Üye
*
55
mesajlar
16
konular
10
REP PUANI
Yeni Üye

Jun 2016
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#3
21-06-2016, Saat:07:52 PM
Evet Dine Allah'a tecevüz eden küfür eden, müminlerin gönüllerini rencide eden, bu Atesitler beni kızdırdılar ama ben onları daha çok kızdırıyorum yazdıklarımla :D 2-1, 3-1 4-1 5-1 galibim gülücük sevgili naftalin
ne acaip bir rumuz komik bir rumuz gülücük naftalin güzel kokan bir şey dimi yoksa sadece haşeratı def eden bir şey mi
Çevrimdışı
Forumcu
*
257
mesajlar
27
konular
88
REP PUANI
Yeni Üye

Apr 2016
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#4
21-06-2016, Saat:07:56 PM
Pek güzel koktuğu söylenemez gülücük
Çevrimdışı
Profesör
*
6,201
mesajlar
151
konular
6,131
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2014
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#5
22-06-2016, Saat:12:18 AM
Hazreti Aişe R.A. Annemizede iftira atanlar oldu ne oldu ALLAH ayet gönderdi hepsini susturdu hala iftiraya devam edenlere lanetler olsun RABBİMİN gazabı üzerlerine olsun RABBİM KAHHAR ismiyle kahretsin kimki Hazreti Peygamber Efendimize, mübarek hanımlarına,ehli beytine, ashabına, halifelerine hala dil uzatmaya cüret ediyorsa RABBİME havale ediyorum.

Peygamber Efendimize bile dil uzatmaya cüret edenlere tanık olduk nereye tabi olduklarını yazmayacağım bile zaten insandan sayılırmı bence sayılmaz evet yaradılanı hoş görürüz yaradandan ötürü ancak ALLAHA, Peygamberine, Kitabına, Dinine, ve Sevdiklerine dil uzatanlar hariç eğer bunlara buğz dahi etmezsek imanımız ne olaki buğz etme dinimizin en hafif mücadelesidir.

Dularımla.
İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!


RABBİME muhabbet ve nuruna emanet olun,
dualarınızı beklerim.

Yollar boşaldı artık, Yolcular buldu vaha
Yolcular gitmesede yollar gider ALLAHA
Çevrimdışı
Yeni Üye
*
1
mesajlar
0
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Dec 2018
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#6
14-12-2018, Saat:01:26 PM
günümüzde görüyoruzki gerçekten gelini ile birlikte olanlar var.. böyle pislikler var diye bunu yasallaştırmakmı gerekir ??
veya yeğeni ile birlikte olan var diye.. insanlar gizlenmesin rahat rahat gelini ile evlenebilsin diye bişey olabilirmi ?????
Çevrimdışı
Forumcu
*
339
mesajlar
62
konular
50
REP PUANI
Yeni Üye

Nov 2018
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#7
14-12-2018, Saat:02:59 PM
Teşekkür ederiz gülücük
Ateistler cevap aramıyorlar aslında ateizm bir felsefe ve felsefede maksat cevap almak değil soru sormak'tır.Bir zamanlar dini yayınlar satan bir kitapçıda bir arkadaşımla beraber çalışırken bir bayan geldi (kapalı) kendisi arkadaşımla beni sakallı görünce dertlenerek benim bir oğlum var bizi sabah namazlarına kaldırır nasihat ederdini yaşayışı mızdaki eksiklikleri beyenmezdi fakat şimdi inanmayın bu saçmalıklara diyor inkar ediyor herşeyi yaptık fikrinden dönmüyor size göndersem konuşurmusunuz dedi arkadaşım pskiloloji eğitimi almış tarih bilgisi akide bilgisi sağlam birisiydi oda bende dertlendim tabi kadıncağızın haline varlıklı bir aile çoçuk üniversişte okumuş neyse...
Derken bir gün çok soğuyk genç bir delikanlı merhaba dedi girdi içeri ben tahmin ettim merhabalaştık oturduk önce bana pislik diyene pislik bende pislik derim dedi (neces) bizde arkadaşımla hafif şaşkınlıkla gülümsedik başladı anlatmaya o anlattı fikrini söyledi hatırladığım dinler kan döker insanların arasını açar demişti bizde komunizm ve yaptığı zulümlerden bahsettik daha bir çok konu açıldı gençte resmen bir paranoya hali vardı herşeyden şüphe ediyordu iman etmek istiyorum sizin gibi ama olmuyor diyordu o nun herçıkışında arkadaşımla bemnim imanım artıyor dahada halimize şükrediyorduk hepsinin cevabı Kuranı Kerimde vardı bende zamanında bu soruları sormuş cevap aramıştım ne varki kalbim mutmain olmuştu ne kadar çok şükretsek az Allah hidayet etmez ise kim hidayet bulabilir genç bir türlü yatışmadı konuşmanın bir kısmında fatihayı açıp okumamızı söyledi ben açtım mealinden okudum Allah bunu söylermi dedi gülücük bende neden söylemesin Allahu teala bize O'na nasıl dua ediceğimizi öğretiyor o öğretmese biz nasıl bilebilirizki ibadet etmeyi dedim bunu söylerken gülümsüyordum genç bvenim halime bakıp irkildi şaşırdı biz halimizden çok memnunduk onun sandığı gibi sarsılmamıştık bizi inkar çukurundan çıkaran Allah sana hidayet etsin dedik genç gitti.buda dünya hayatımızda bir anı ve ibret olarak bize kaldı...
﴾nisa 115﴿
Yolun doğrusu kendine apaçık belli olduktan sonra Resûlullah’a karşı çıkan ve müminlerin yolundan başkasını izleyen kimseyi saptığı yönde bırakırız ve onu cehenneme atarız. Orası varılacak ne kötü bir yerdir!


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi