Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Hayvanlarin olum den sonra yasami

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 5 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Allahinacizkulu
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Üye
*
4
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2019
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
02-10-2019, Saat:08:01 PM
Selamun Aleykum 4 gun once cok sevdigim kedimi kaybettim cok uzgunum ama dusunuyorum ki ve umut ediyorum ki bu fani dunyadan cok daha iyi bir yere gitti. Dinimizde Allah (C. C) kedimi gormeme izin verecekmi? Kedim benim herhangi bir gunahim dan dolayi olmus olabilirmi onu cok sevdigim icin cok endiseleniyorum kendimi dusunmuyorum ne olacak diye onun icin cok endiseli yim insallah guzel bir cevap almak nasip olur simdiden Allah razi olsun sizlerden kardeslerim.
Acemi Üye
*
60
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Sep 2019
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
06-10-2019, Saat:02:19 PM
göreceksin desek ne ifade eder.fiziksel gerçekler ortada,canlılar ölüp ;karbon, azot,fosfor döngüsüne karışıp gidiyor.kısaca kedin bir yere gitmedi, bu evrende: ısı,ışık,radyasyon,fosil oldu.gerçekler acı ama yapacak bişey yok.alışmalısın...gerçeklere.
Yeni Üye
*
4
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2019
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
06-10-2019, Saat:04:25 PM
Tamamda senin gibi seytani bir yaratigin Islami forumda ne isi var? Bari bizi burda rahat birakin ateist sen defol git kendi golgende kal, Allah insallah sana en buyuk aciyi yasatirda aklin basina gelir.
Yeni Üye
*
4
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2019
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
06-10-2019, Saat:04:37 PM
Beddua dinimizde yasaktir ama sana edecegim cunku sen fitne pesinde olmaman gereken yerlerdesin Allaha kufr etmektesin beddua etmem kolay kolay ama hep 2 hafta icinde yerini bulmus tur seni Allaha havale ediyorum insallah sagliginla en agir bedel le odeyesin bunu hatirlarsin 2 haftaya beni en gec.
Acemi Üye
*
60
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Sep 2019
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
06-10-2019, Saat:05:11 PM
bilimin dediğini diyorum.fizik ve kimya biliminde böyle mevzu.madde döngüsü diye bişey var.hem duanla yaşamıyorum ki bedduanla öleyim.hem madem öyle bir yeteneğin var savaşta düşman askerlerine beddua ette kurtulalım.

yine canlılığını nasıl devam ettirdiğini sanıyorsun ki?sendeki atomlar, elementler önceden başka canlılardaydı.sen de başka canlılarla beslenerek onların elementlerini alıyorsun.döngü bu.bilimsel olarak böyle.gördüğün gibi atomların biryere gittiği yok dolayısı ile kedin de fiziksel olarak bir yere gitmedi.e sende ruh olarak sormamışsın.neden kızıyorsan artık.bilimle kal. sevgiler...
Yeni Üye
*
4
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2019
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
06-10-2019, Saat:06:47 PM
Sen sadece bekle kendini o olmayan beyninle zeki zannedip alayvari sekilde Allaha kufr eder halde sin sadece bekle darbe indiginde aklina duser artik sizlerden biktim degil laf anlatabilmek artik o lanet yuzlerinizi gormek bile istemiyorum Alemlerin Rabbim Allah insallah sana haddini bildirecek sen nickin arkasina saklandigini zannet

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi