You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Halkın % 25'inin bekar yaşaması

Halkın % 25'inin bekar yaşaması

...
RE: Halkın % 25'inin bekar yaşaması

“Hayat tiyatro gibidir, en kötü insanlar, en iyi yerlerde otururlar.”
Aristofanes
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
peki şu konuyu masanın üstüne bi açalım...toplanınnnn açıyoruzz..:D

şimdi amedi o mutsuz dediğin kişileri bana biraz açarmısın...mesela...yaşam tarzlarını,birbirlerine karşı davranışlarını...gözlemlediklerini ...
Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah'ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah'ım!
Bunu ilk beğenen sen ol.
...
Diğer konuda belirtmiştin.Genel olarak erkekler ben merkezli,kadınlarda her zaman ki gibi çene:D
Bazısının kafa yapısı farklı ortak noktaları yok denecek kadar az.yani çeşit çeşit.Şunuda belirttim işin içinde aileler olmazsa çoğunluğu soluğu mahkemede alır

Aristofanes
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
yok örnek ile gidelim benimde çevremde bu tür evlilikler çok..

mesela etrafımda gördüğüm bir aile anlatayım sonra sen kendini o kadının ya da erkeğin yerine koy cevapğ ver...

bir evli çift var birde 19-20 yaşında bir kızları....kadın çalışıyor..yıllardır tekstilde makine başında kamburu çıkmış...adam geçici işlerde ..daha doğrusu canı isterse çalışıyor...kız üniversite okuyor...baba denilen kişi alkolü seviyor...internet..arkadaş ortamı..canı istediği zaman başını alıp 1 hafta memleketine takılabiliyor...ha bu arada kadın hala işte gülücük

sonra bir ortamda otururken kadın..açıyor ağzını yumuyor gözünü ..senin tabirinle çenesini kapatmacasına veriyor veriştiriyor..adam rahat..sırıtma modunda...kadın bombayı patlatıyor...eninde sonunda bitecek bu iş göreceksin...boşayacağım seni....

bildik film yani...sizce burda ki kadın bu adamı boşamakta haklımı değilmi....peki neden bu adam gerçek bir erkek olup evine,eşine,evladına sahip çıkmayı düşünmez...peki neden?

peki bunu erkeklik olarak gören kişi bizce ne ?

Müslüman?
insan?
cisim ?

bana göre sadece ortalıkta dolaşan bir et yığını
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 29-03-2016, Saat:10:13 AM, Düzenleyen: Noyan.
...
Şu durumda kadın sonuna kadar haklı ablacım,aksini söylemek olmaz.Hatta eklerim geç bile kalmış diye.

Aristofanes
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
yani konu neymiş yeğennnnnnnn gülücük

kötü olan evlilikler değil kötü olan..kötü yapan kişilermiş...

Elhamdülillah ben bu dünya da öbür dünya da da eşimi hep yanımda isterim...ALLAH ondan bin kere razı olsun...ben razıyım
Bunu ilk beğenen sen ol.
...
Sen doğru kişiyi bulmuşsun Noyan abla.Allah bozmasın.Amin

Aristofanes
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Valla 4. Madde ozellikle doğru.
Bende teyzemle ayri ev tutup kalan kitle icindeyim.(mecburi)
Gerci yer yer evde de kaliyorum.
Ki maddi bagimsizliklarini ilan eden birkac arkadaş toplanıp
Cok rahat eve girebiliyorlar.

Çünkü bu empoze ediliyor.
Özgürlük adi altinda.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.