You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

hadis çevirisi isteği

hadis çevirisi isteği

Yeni Üye
hadis çevirisi isteği
merhabalar,

elimde arapça iki tane duvar süsü mevcut arapça bilmediğim için anlamlarını öğrenemedim bir tanesinin maşallah anlamına geldigini sanıyorum. diğeri ise bir hadis olmalı fakat tam olarak ne yazdıgını merak ediyorum. arapça bilen arkadaşların yardımlarını rica ediyorum.şimdiden teşekkürler.

[Resim: s2_zpsbc06721e.jpg]

[Resim: s2_zps93d3b027.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
RE: hadis çevirisi isteği
ozan kardesım,benım bu konuda bılgım olsa yardımcı olurdum seve seve.
ben okuyorum ve kısmen anlıyorum,yalnıs bılgı vermek ıstemem.
anlayan bır arkadas gelıp yardımcı olacaktır sana...
.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 19-12-2012, Saat:06:21 PM, Düzenleyen: taha yusuf.
Uzman
(Peygamber efendimiz dediki: Oruç sabrın yarısıdır...

Rasulü kerim doğru söyledi.)
yazıyor =)
Ve aŞk İnsanın aLnına Dokundu !

SubHane RabbiyeL aLa...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
Est.. taha can =)
Ama ben cevap veremeden gitmiş arkadaş geç görmüştüm inş geri gelir...
Ve aŞk İnsanın aLnına Dokundu !

SubHane RabbiyeL aLa...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Hızlı cevap için çok teşekkür ederim gülücük diğeri benim düşündüğüm gibi maşallah anlamına geliyor sanırım? bunları ben islamı ve türk kültürünü merak eden brezilyalı bir arkadaşıma hediye ettim. Dead metal dinleyip satanic,masonik ritüellere heves eden arkadaşım sanırım yakın zamanda müslüman olacak. gülücük

görüşmek üzere...
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.