You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

General Mobile Discovery

General Mobile Discovery

Uzman
RE: General Mobile Discovery
Geçen hafta aldım.gayet güzel .telefondan memnunum.almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.
Düşlerinden vurulurken çocuklar, hangi yaşamaktan bahseder ki masallar ...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
kampanyadan yararlanarak 680 tl.ye aldım
Düşlerinden vurulurken çocuklar, hangi yaşamaktan bahseder ki masallar ...
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
ekran kalitesi iyi, benim de var aklımda bu telefonu almak. fakat uygulamaları çalıştırmadaki performansı nasıldır, oyunlarla arası nasıldır bu telefonun yorum yapabilecek var mı?
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Sizi rahatsız etmeye geldim!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
General mobile alacaklar biraz daha beklesin bence 2 si ve elite cıkıyor şubat ayı gibi olması lazım tam bilmiyorum
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
elite i duydum da fiyatlar ne olacak ki, şu zamanlara bırakmak akılsızlık oldu hem dolar yükseldi hem taksite sorun çıkıyor.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Sizi rahatsız etmeye geldim!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
SONY XPERIA ve LG nin bataryası daha çok gidiyor diyorlar sizce nasıl?
Göz sayesinde görüyor olsaydın gece uyurken rüya göremezdin.
Demek ki görmüyorsun, sana gösteriliyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.