You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Fenerbahçe - Benfica

Fenerbahçe - Benfica

General
RE: Fenerbahçe - Benfica
Kesinlikle, bu akşam rakipten çok çok üstündük, ah şu direkler olmasaydı iş bitmişti de neyse yapabileceklerini yaptılar gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
Göğe Bakma Durağı.
İyiki Fenerbaceliyim dedim bi kez daha gülücük

"Ezanı duyunca müziğin sesini kısmaması normaldir,
        Ben ezanı duyunca namaz kılmayan insanlar gördüm..!!"

"Ezana hürmetin esaslısı davete icabetle olur şarkıyı kapatmakla değil -dedi biri, haklıydı."
H
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Raul o şuttan sonra depara kalktığında belli etti zaten sakatlanacağını, neyse olacağı varmış demek ki, maçın ardından üç eksikle rövanşa gideceğiz demiştim bu haber onaylamış oldu. Öyle ya da böyle geçmemiz lazım
Bunu ilk beğenen sen ol.
Karmakarışıklaşmaktayım
Hocam maçtan önce rövanşta Selçuk Şahin'e mecbur kalacağımızı bilseydim, bu maçı 3-0 alsakta garanti gözüyle bakmazdım. Hiç sevmiyorum şu herifi.
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Ha Selçuk ha Baroni.. Ne Yapalım mecburiyetten oynatmak zorundayız. Salih oynasa ki oynayacak büyük ihtimalle, çaylak daha kaptırdığı iki topla iki tehlike yakaladı adamlar. Umarım son on dakikada yaşadığım endişeyi yaşamam oradaki maçta
Bunu ilk beğenen sen ol.
Karmakarışıklaşmaktayım
Endişelere alıştık ya. Onun garantisini verebilirim en azından Big Grin
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Yine de en az endişelendiğim maçı oynadılar bu akşam şaşırttılar beni :D

Bak oradaki maçın kadrosunu yapayım sana; Volkan, Gökhan, Yobo, Egemen, Ziegler, Selçuk, Baroni, Caner, Kuyt, Sow, Semih
Bunu ilk beğenen sen ol.
Karmakarışıklaşmaktayım
Semih'i oynatmaz gibime geliyor.

-----------Sow------------
Caner-----Baroni--------Kuyt
-------Selçuk-Salih--------
Ziegler-Egemen-Yobo-Gökhan
-----------Volkan-----------

Şöyle bişey yapacak.
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
O da zaten diğer bir seçenek ama Salih yetersiz, çaylak olduğunu çok belli ediyor. Dediğim taktikle çıkması lazım. Mecburiyetten Semih, Selçuk, Baroni gibi vasat adamlara kalıyoruz..
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.