You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

EZAN SESİNİ DUYMAK İSTEMİYORUZ Elhamdulillah müslümanız

EZAN SESİNİ DUYMAK İSTEMİYORUZ Elhamdulillah müslümanız

pejmurde
RE: EZAN SESİNİ DUYMAK İSTEMİYORUZ Elhamdulillah müslümanız
Videoda Ezan Sesinden Ziyade Cami Yapılmasına Karşı Çıkan Zihniyet Var.. Makamina Uygun Okunmadığı Dogru..
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Camide bile sünneti ihya edemeyen bir toplumdan siz ne bekliyorsunuz bilmem; ama benim hiçbir beklentim yok!
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
müslümana her yer cami,her yer mescit.

o zavallı yaratıklar.. insancıklar diyemiyorum gülücük durumları zaten vahim..acınacak durumdalar..insanlıktan çıkmışlar ..devlette zaman harcıyor bunlar için ..yapmasınlar...başka yere yapsınlar..müslüman camiye gitmek istedikten sonra en uzaktaki camiye bile gider biiznillah..
Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah'ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah'ım!
Bunu ilk beğenen sen ol.
pejmurde
Almanyada Her Yer Kilise..Adım Başı Neredeyse Kilise Dolu..Ben Olsam Her Sokağa Bi Cami Yaptırırım : ) Özelikle Bu Kemalistlerin Çoğunlukta Olduğu Semtlere..
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
ya ben şunu merak ediyorum ..hiç mi korkmazlar ALLAH tan..bu kadar mı inançsızsınız Saskin tamam kılma,gitme neden bu kadar rahatsız oluyorsunuz..neymiş ağaç kesiliyormuş...ya şu ülkede kağıt ,kalem,mobilya vs için yılda kaçta ağaç kesiliyor buna neden itiraz edilmiyor..o zaman kağıtta kullanma gülücük
Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah'ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah'ım!
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Camide bile sünneti ihya edemeyen bir toplumdan siz ne bekliyorsunuz bilmem; ama benim hiçbir beklentim yok!
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.