You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

EZAN SESİNİ DUYMAK İSTEMİYORUZ Elhamdulillah müslümanız

EZAN SESİNİ DUYMAK İSTEMİYORUZ Elhamdulillah müslümanız

.
RE: EZAN SESİNİ DUYMAK İSTEMİYORUZ Elhamdulillah müslümanız
Allah sizi bildiği gibi yapsın teyze..ağarmadık kıl tüy kalmamış hala uyuyacak zaman derdindesin kılmadığın namazın ezan derdindesin..Bazıları yaşlandıktan sonra çeki düzen verir kendisine bunlarda bir fabrikasyon hatası mevcut ki bu dönemlerindede hata veriyorlar gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Camide bile sünneti ihya edemeyen bir toplumdan siz ne bekliyorsunuz bilmem; ama benim hiçbir beklentim yok!
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Ya Söylersem Kim Anlar ?
Söylemezsem Bağlar Gamlardan Ağlar Sad

Bunu ilk beğenen sen ol.
...
Teyze baya bi muzdarip bu durumdan .Dagbaşında yaşamasını tavsiye ediyorum ora rahat uyurO:-)

“Hayat tiyatro gibidir, en kötü insanlar, en iyi yerlerde otururlar.”
Aristofanes
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
maalesef müslüman ülkemizin çoğunluğu işte böyle elhamdürülla müslüman.
kimin söylediğini hatırlayamadım ama güzel bir söz geldi aklıma
'' tüm dünya müslüman olabilir. ama önce müslümanların müslüman olması gerekir.''
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 28-10-2014, Saat:08:14 PM, Düzenleyen: beşer.
Üye
Ezan sesinden bende bazen rahatsızlık duyuyorum
Çünkü evin yakınındaki camide adam ya okuyamıyor yada sesi uygun değil
Çok yüksek çıkıyor ve uzattığı kısımlarda inanılmaz tiz bir gürültüye dönüşüyor

Normalde ezan doğru okunduğunda müzikten pek anlamam ama makamına uygun olduğunda
Ve okuyanın sesi güzel olduğunda dinlendirici bir etki yaratır üstümde

Ama burdaki işkence gibi geliyor artık şikayette bulunmuştum sesini kıstılar
Ama ben sesinin kısılmasını değil güzel bir ses tarafından makamına uygun olursa
Şikayetler azalır ve aslına uygun bir şekilde huzur verici etkisini ortaya çıkarır demek istemiştim

Yanlış anlamışlar :D :D
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.