Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Erdoğan'dan salonu ayağa kaldıran sözler!

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Nazlıcan
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Profesör
*
38,989
mesajlar
2,620
konular
26,559
REP PUANI
Yeni Üye

Mar 2013
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
#1
Icon_bayrak_tur  25-01-2018, Saat:12:30 AM

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Muhtarlar toplantısı'nda Zeytin Dalı harekatına ilişkin söylediği sözler ayakta alkışlandı.

[Resim: XPJLV5.jpg]

Erdoğan'dan salonu ayağa kaldıran sözler!

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen muhtarlar toplantısında gündemi değerlendiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde TSK'nın Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı vardı.Erdoğan'ın Türk milleti ve Türk askerinin fedakarlığı için söylediği sözler salondakiler tarafından ayakta alkışlandı.

BENİM ASKERİM 'AFRİN'E DÜĞÜNE GİDİYORUM' DİYOR

Erdoğan şöyle konuştu;

"Bizim askerimiz, polisimiz, korucularımız, ÖSO'daki kardeşlerimiz şehadeti şereflerin en büyüğü olarak gördükleri için adeta ölümün üzerine üzerine gidiyorlar. Bu sabah askerlerimizle yapılan röportajlara baktığımızda 'biz Afrin'e düğüne gidiyoruz' diyorlar. Buna inanmak sıradan, herkesin karı değil. Bizim Mehmetimizin yetişmeri böyle. Buradan Zeytin Dalı operasyonunda, daha önceki operasyonlarımızda, terörle mücadelede, 15 Temmuz'da verdiğimiz tüm şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum. Tüm güvenlik güçlerimizi Rabbim korusun diyorum.


Ülkemiz bir asır önce uçurumun kenarına getirilmişti. Bu cendereden çıkmıştık. Cumhuriyet tarihimiz boyunca bizi rahat bırakmadılar. Sosyal, siyasal fay hatlarını kullanarak bizi kendi içinde didişen bir ülke içinde tutmaya çalıştılar. PKK'ya karşı nasıl birlik ve beraberlik içindeysek FETÖ'ye karşı da beraber olarak bu süreci yıkımla karşı karşıya kalmadan atlatabildik. Arkamızda yüreği ile cesareti ile koskoca bir millet var. Soylu bir akına çıktığımız şu günlerde hep birlikte vatanımıza daha sıkı sahip çıkacağız.

F-16'MIZ MAĞA GİRİŞİNE BOMBAYI BIRAKTI MI, BIRAKTI

Askerimiz sınır boylarında ve sınır ötesinde, polisimiz ve jandarmamız yurdumuzun her köşesinde teröristle, hırsızla görevini en iyi şekilde yerine getiriyor. Biz Cumhurbaşkanı olarak kendi işimize dört elle sarılacağız. Muhtarlar olarak siz kendi işinize dört elle sarılacaksınız.Bir F-16 mağaranın deliğine kadar bombayı bıraktı mı? Bıraktı. Türk askeri bu. Eğildi, neredeyse toprağı pas geçecek şekilde deliği bıraktı. Bunların inlerine inlerine gireceğiz. Ama içeride, ama dışarıda. "
Göz sayesinde görüyor olsaydın gece uyurken rüya göremezdin.
Demek ki görmüyorsun, sana gösteriliyor.


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi