You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Erdoğan ♥ Filistin

Erdoğan ♥ Filistin

Cezalı Üye
RE: Erdoğan ♥ Filistin
şunu söylemek istiyorum ki hata bende.çok eleştiri aldım sen şusun sen busun dendi.hep sıfatlar...üye olduğuma pişman oldum.hoş şeyler değil ama bunun sorumlusu benim.forumlarda bulunanlar zaten vaktini boşa harcayan insanlar.yani kötü bir şey yapan bir yerden iyilik beklemem yanlış oldu ama hatamı anladım ve internete girmiyorum eskisi gibi.

kuran biliyorsanız bana bu kadar kızmazdınız zira yerdiğim kişinin müslüman olmadığını biliyor olurdunuz.maide suresinin 44.ayeti şöyledir:

Şüphesiz Tevrat'ı biz indirdik. İçinde bir hidayet, bir nur vardır. (Allah'a) teslim olmuş nebiler onunla yahudilere hüküm verirlerdi. Kendilerini Rabb'e adamış kimseler ile âlimler de öylece hükmederlerdi. Çünkü bunlar Allah'ın kitabını korumakla görevlendirilmişlerdi. Onlar Tevrat'ın hak olduğuna da şahit idiler. Şu halde siz de insanlardan korkmayın, benden korkun ve âyetlerimi az bir karşılığa değişmeyin. Allah'ın indirdiği ile hükmetmeyenler kafirlerin ta kendileridir.

bana kafir deseniz ben alınmam çünkü ben allah'ın sözüne değer veriyorum.dünya hayatı kısa.hesap günü var.üç beş yıl kafirler sevilse övülse el üstünde tutulsa hiç üzülmem.zaten rasullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurmuştur:

سيأتي على الناس سنوات خداعات، يصدق فيها الكاذب، ويكذب فيها الصادق، ويؤتمن فيها الخائن، ويخون فيها الأمين، وينطق فيها الرويبضة، قيل: وما الرويبضة؟ قال: الرجل التافه يتكلم في أمر العامة

“İnsanlara öyle aldatıcı yıllar gelecek ki; o zaman yalancılar doğrulanacak, doğru sözlüler de yalanlanacaklardır. O zaman hainlere güvenilecek, güvenilir olanlar da ihanetle suçlanacaklardır. İşte o zaman Ruveybida konuşacaktır.' Dediler ki: ‘Ruveybida’ da nedir?’ Buyurdu ki: “Kamunun işleri hakkında (söz sahibi olan) değersiz adamdır!”
Bunu ilk beğenen sen ol.
.
"forumlarda bulunanlar zaten vaktini boşa harcayan insanlar.yani kötü bir şey yapan bir yerden iyilik beklemem yanlış oldu ama hatamı anladım ve internete girmiyorum eskisi gibi."

Bunu sen yazmışsın Ayşe.... Buradaki Üyeleri zan altında bırakamazsın ..Demekki sen kötü bir şekilde forumlardan faydalanıyorsunki burdaki insanlarıda, sırf senin gibi düşünmedikleri için eleştiriyorsun..Öyle bir suçluluk duygusu içindesinki, "internete girmiyorum eskisi gibi" açıklaması dahi yapmışsın. Ne yaptığını biz bilemeyiz tabi. O yüzden selametle.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 23-11-2014, Saat:07:35 PM, Düzenleyen: Mihman.
Profesör
"forumlarda bulunanlar zaten vaktini boşa harcayan insanlar "dedin..sen bize iftira attın ya..gülücük

[Resim: avatar_1657.gif]

Bırak ey biçare feryadı belâdan kıl tevekkül
Zira feryat belâ ender hatâ ender belâdır bil
Eğer belâ vereni buldunsa, safâ ender atâ ender belâdır bil
Eğer bulmazsan bütün dünya cefâ ender fenâ ender belâdır bil
Bunu ilk beğenen sen ol.
-İKRA-
Hakkında konuştuğu kişi şimdi müslüman.
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Sevgili Ayşe, kardeşim seni bir müslüman kardeşimiz olarak seviyoruz..ama uslübun ne kadarda sert duruyor farkında olmalısın..gülücük uslüp varya uslüp kişiyi haklı iken haksız duruma düşürebilir...birde daha yumuşak huylu olmalısınız bu peygamberin sıfatı ve öğretisidir...gülücük selametle kardeşim..

şu an söylediğinzi gibi boş bir iş yapmadığımı düşünüyorum..en azından bri kardeşime nasihat ettim, alsın veya almasın.. gülücük

[Resim: avatar_1657.gif]

Bırak ey biçare feryadı belâdan kıl tevekkül
Zira feryat belâ ender hatâ ender belâdır bil
Eğer belâ vereni buldunsa, safâ ender atâ ender belâdır bil
Eğer bulmazsan bütün dünya cefâ ender fenâ ender belâdır bil
Bunu ilk beğenen sen ol.
( لا تَحْزَنْ إِنَّ اللَّهَ مَعَنَا )
xoox'la ilgili konuştu sanırım ..
Ey Fukara Yüreğimin,

Rahmeti Sonsuz SevgiLisi...!
Beni Sana Sürünerek DeğiL...

Koşarak Ulaştır Ya Rabb...

Görüyorsun...
Kırık Döküğüm...
Boynu Büküğüm...

Yüreğim!
Kör düğüm ...
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.