You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

El örgüsü Patikler ..

El örgüsü Patikler ..

General
El örgüsü Patikler ..
Resim Koyamadım Kusura bakmayın maalum telefondan griyorum ve resm koyamıyorum ..
Ben anlatıma geçiyim Aykkabı Tarzı Oluyor şık Güzel duruyor ben her Renk Kızıma ördüm .. Bu soğuk kış günlernde Ayaklarımız sıcacık oluyor gülücük
18-19 numara ayak içn gülücük
3,5 Numara şişle başlıyoruz 40 ilmek ters 40 sıra örüyoruz bitiriyoruz sonra 4 kenarını tığlıyoruz , 200 adet zincir çekip tığladığımız deliklerden Ayakkabı bağı gbi çapraz geçiryoruz , patiğmz btmştir gülücük ayağınıza göre İlmek sayısını artırırsınız .. Ters ördğünüz bölüm mavi renkse tığladığınız yer beyaz olsun zinciriniz de tekrar Mavi .. Çok güzel oluyor gülücük
Ya Söylersem Kim Anlar ?
Söylemezsem Bağlar Gamlardan Ağlar Sad

Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.