You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Uzman
E hemşehrim
Adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır . Adam arka tarafa biner. Şoför:

– Eee hemşerim kimsin, nereye gidersin? Der…

Yolcu;

– Ben Azrailim, canını almaya geldim der……
şoför alaycı bir tavırla, sen mi Azrailsin? Der.Ya, senin gibi Azrail olur mu hiç? Der….

Yolcu sakin bir tavırla ,
sen daha önce Azrail gördünmü de tarif ediyorsun der… Ve ekler,
– inanmadın bana öylemi? der

Şoför: – İnanmadım tabii, der.

Yolcu:

– O zaman 200 metre ileride bir adam daha alacaksın der… Gerçekten de adamın dediği gibi, şöför 200 metre ilerde bir yolcu daha alır. Ama yolcu ön tarafa oturur.

Olaylar bundan sonra daha da ilginçleşir.

Şoför, yanındakine:

– Eee sen kimsin? Nereye gidersin? der.

Öndeki:

– Ağabey, beni merkezde bir yerde indirirsen çok sevinirim, adım felanca der.

Şöför:

– Yav şu arkadaki adam, bana Azrailim diyor görüyon mu şu herifi hem iyilik ediyoz, hem de dalga geçiyor zibidi, der…

Öndeki arkaya bakar ama kimse yoktur…

Öndeki: – ağabey, arkada kimse yok ki. Şoför hışımla arkaya bakar ve – kör müsün be adam arkada oturuyor ya der…

öndeki arkaya bir daha bakar ve,

– Ağabey, senin kafan iyi mi, yoksa dalga mı, geçiyorsun? Der. Bu sefer arkadaki söze girer.

– Gördün mü? Der. Öndeki beni ne duyabilir ne de görebilir. Der şoföre.

Şoförün bir anda dizlerinin bağı çözülür, bet beniz atar.

Arkadaki şöföre:

– Haydi, der. Arabayı kenara çek, 2 rekat namaz kıl canını alacağım, der.

Şoför ağlamaklı çaresiz bir şekilde arabayı kenara çeker ve iner arabadan…

Sonra… Sonra ne olmuş biliyor musunuz? Adamlar arabayı aldığı gibi kaçmışlar…) )
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.