You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Düşünmek şişmanlatıyor.

Düşünmek şişmanlatıyor.

Kıdemli Üye
Cvp: RE: Düşünmek şişmanlatıyor.
BiNNuR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
sevinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
İlim_Yolcusu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EVET OLABİLİR ANCAK O ZAMAN ORTAYA ŞÖYLE Bİ DURUM ÇIKAR, BÜTÜN MATEMATİKÇİLER,FİZİK KİMYA DALLARIYLA UĞRAŞANLAR BİLİM ADAMLARI, ASTRONOTLAR, HACKERLER VS VS VS = ŞİŞMANDIRgülücük

NİYE ÖYLE DİYOSUN CANM BELKİ METABOLİZMASI HIZLI ÇALIŞIYORDUR ONLARIN VE ZAYIF KALIYODUR BAZILARI

SEVİNÇCİM ASLINDA ÇOK DOĞRU Bİ ANALİZ SAOL PAYLAŞTIĞIN İÇİN ÇÜNKÜ NE ZMAN DERS ÇALIŞSAM AĞZIM BOŞ DURMUYO HİÇ gülücük

Aslında kilo fazla hareketsiz kalmaktan kaynaklanıyo ancak metabolizması hızlı çalışanlarıda unutmamak lazım.
Aman binnur bir tehlike sözkonusu değil dimi ağzın boş durmuyosa diyorum yanehalay

ÇOK ŞÜKÜR Kİ YİYİP ALMAYANLARDANIM YA AKSİ OLSAYDI DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM

düşünme zaten yoksa şişmanlarsıngülücük

KULA KUL OLMAK İÇİN ATILMADIK MEYDANA,

BİZ YANLIZ HAKİKATE,HAKK'A SECDE EDERİZ!

NASIL GİRDİYSE DAVA SAHİPLERİ ZİNDANA,

BİLSİN Kİ KAHPE DEVİR BİZDE ÖYLE GİRERİZ!...
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
İlim_Yolcusu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
İlim_Yolcusu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EVET OLABİLİR ANCAK O ZAMAN ORTAYA ŞÖYLE Bİ DURUM ÇIKAR, BÜTÜN MATEMATİKÇİLER,FİZİK KİMYA DALLARIYLA UĞRAŞANLAR BİLİM ADAMLARI, ASTRONOTLAR, HACKERLER VS VS VS = ŞİŞMANDIRgülücük

NİYE ÖYLE DİYOSUN CANM BELKİ METABOLİZMASI HIZLI ÇALIŞIYORDUR ONLARIN VE ZAYIF KALIYODUR BAZILARI

SEVİNÇCİM ASLINDA ÇOK DOĞRU Bİ ANALİZ SAOL PAYLAŞTIĞIN İÇİN ÇÜNKÜ NE ZMAN DERS ÇALIŞSAM AĞZIM BOŞ DURMUYO HİÇ gülücük

Aslında kilo fazla hareketsiz kalmaktan kaynaklanıyo ancak metabolizması hızlı çalışanlarıda unutmamak lazım.
Aman binnur bir tehlike sözkonusu değil dimi ağzın boş durmuyosa diyorum yanehalay

kahkaha
We UNuTmA YaLNıZLıĞıN ÖtEsiNdE GiZLi BiR HaYaT WaR!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
R4BİA
İlim_Yolcusu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

kahkaha

kahkahakahkaha
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
RE: Düşünmek şişmanlatıyor.
Çok yiyerek şişmanlamayınca insan böyle katıla katıla gülüyo işte.halay
Haydeeeee gülün gareeeee...kahkahakahkaha
We UNuTmA YaLNıZLıĞıN ÖtEsiNdE GiZLi BiR HaYaT WaR!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumun Uykucu Ninesi
düşünsen şişmanlarsın düşünmesen şişmanlarsın Big Grinelice:
[Resim: sems-i-tebrizi-sozleri-ii.jpg]

"Kalk, silkelen, kendine gel. Umutsuzluğa sarılma.
Umutsuzluk şeytandan, ümit etmek ise Allah'tandır."
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
o bilgisayar basindakiler. surekli oturdukalri icin sismanliyor olmasin gülücük
“... Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir de siz bilmezsiniz.”

(Bakara Suresi, 216)
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.