You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Dua ederken öfkelenme

Dua ederken öfkelenme

Yeni Üye
Dua ederken öfkelenme
Selamün aleyküm kardeşlerim. Son zamanlarda yaşadığım bir problem için yardıma ihtiyaçım var. fikirlerini paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Kısa süre önce çok zor şartlarda bulduğum işimden çıkarıldım ve bir süredir iş arıyorum. Zor zamanlar geçiriyoruz ailecek. Bu sürede sürekli dua edip zikir çektim, Allahtan yardım istedim ama son zamanlarda dua etmek içimden gelmediği gibi dua ederken ya da zikir çekerken öfkeleniyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Ya da bu durumda kalanlar varsa nasıl başa çıktınız bununla?
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.