You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

coca cola zıkkımlanmak...

coca cola zıkkımlanmak...

Forumcu
Cvp: coca cola zıkkımlanmak...
nükleik asit Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
hayrunnisa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:içmemek en güzeli hava sıcaksa cola turka için :D soğuk su için dimi yaniii :D

cola turka da aynı zıkkım ne fark eder turka içeceğine git coco cola iç daha ii en azından onun tadı daha güzel böğğgülücük

yok yaw
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
RE: coca cola zıkkımlanmak...
şu minik ömrümde ne öğrendiysem millete anlattım...

bunu da anlattım ve anlatmaya devam ediyorum...

anlayan anlıyo anlamayana da ne desem az...

çok sağol kardeşim çokkk güzel bi paylaşım...Sad
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
herkes istedigini yer , içer. tercih herkesin kendisinindir. genel görüş içeren şeylere sonucu budur demek yanlış olabilir. Allah islamı istemeyenlere istedsin
Vesselam...!

Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
valla coca cola dan ibaret degil gıda dünyası daha bir çok sey yahudiler de. mesela hangi sampuanı kullanıyorsunuz.......... işte
Vesselam...!

Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
Cvp: RE: coca cola zıkkımlanmak...
çağdaş Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkes istedigini yer , içer. tercih herkesin kendisinindir. genel görüş içeren şeylere sonucu budur demek yanlış olabilir. Allah islamı istemeyenlere istedsin

hımshımshımshıms
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.