You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

cin mi rahatsız ediyor

cin mi rahatsız ediyor

Acemi Üye
cin mi rahatsız ediyor
yurtta kalıyoum fakat damızda acayip şeyler olmaya başladı banyo kapısı içeriden kitleniyor kendi kendine kitlenmeye başladı facede falan msj göndeiyor kendi kendine bunladan nasıl kurtuluruz uyku bile uyuyamaz oldumyardım edin
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kıdemli Üye
RE: cin mi rahatsız ediyor
arkadaşının biri seni kekliyor olmasın öğrenci yurt şakaları vardır... hemen yorum şu olur"" beyler 3 harfli mi""
Sana taş attılar, sen gülümsedin,
Dervişin bir çiçek attı, inledin,
Bağrımı delmeye taş yetmez, dedin,
Halden anlayanın bir gülü yeter..

Tatlıydı akrebin sana kıskacı,
Acıya acıda buldun ilacı;
Diyordun, geldikçe üstüste acı:
Bir azap isterim bundan da beter.

Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 26-02-2014, Saat:01:36 AM, Düzenleyen: hallac-ı mansur.
.
Kapınızın tamire , face'inizinde virüssüzlüğe ihtiyacı var gülücük yanlış değerlendirmeyin .. Toplu mekanlarda böyle efsaneler çok konuşulur rahat olun gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
cinler genellikle islamdan uzak yaşayan kişilere gelir . pis ortamlara gelir . Allah'a sımsıkı bağlı olduğumuz sürece cin ya da şeytan bizlere hiçbir şekilde musallat olamaz inşaAllah .ben de yurtta kaldım 3 sene banyodeyken arkadaşlar bazen lambayı kapatıp şaka yapıyorlardı . sizinki de öyle bir şeydir heralde .
Düşlerinden vurulurken çocuklar, hangi yaşamaktan bahseder ki masallar ...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Allah'ın izni olmadan hiçbir varlık sizin hayatınıza müdahale edemez. Rabbim her türlü şerden, vesveseden, cinlerin ve insanların kötülerinden korunmamız için ayetler indirmiş bizlere.
Öncelikle Ayetel Kürsi bizim kalemizdir, her türlü şerden Allah'ın izni ile korunursunuz.
Felak ve Nas surelerinin anlamlarına bakarsanız zaten bu tür olaylar için indirildiğini anlarsınız.
Bir de İhlas suresi okursanız, gönül rahatlığı ile başınızı yastığa koyabilirsiniz.
Her türlü şerden Allah'a sığınınız, inşallah içiniz biraz rahat etmiştir. Hayırlı akşamlar gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Allah Allahh. benim hiç korkasım gelmiyor gülücük hatta bir tane olsada benim yokluğumda ev işlerini falan yapsa ne iyi olurdu, hatta kitap falan okusak, belki benim bilmediklerimi biliyordur gülücük ne varki korkacak, insanlardan daha tehlikeli değillerdir, onlarda büyük ihtimal insanlardan korkuyor onlardan kaçıyor olabilir. gülücük

[Resim: avatar_1657.gif]

Bırak ey biçare feryadı belâdan kıl tevekkül
Zira feryat belâ ender hatâ ender belâdır bil
Eğer belâ vereni buldunsa, safâ ender atâ ender belâdır bil
Eğer bulmazsan bütün dünya cefâ ender fenâ ender belâdır bil
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Gül-i Cennet'in de dediği gibi asıl korkmamız gereken insanlardır bence de. Cinlerin de müslümanı, şirk koşanı, ateisti vs. vardır. Müslüman cinler asla size kötülük yapmaz. Müslüman olmayan cinler ise namaz kılınan, dualar okunan, ezan sesinin girdiği bir evde bulunmazlar zaten. Biz insanlara dikkat edelim gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.