Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Cerrahi tekkesi

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 4 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Bnonudevrdimsnkimsin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cezalı Üye
8
konular
Feb 2021
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
08-02-2021, Saat:05:40 PM
İstanbul cerrahi tekkesine gittim. Ömer Tuğrul inançer oradaydı şeyhiymiş oranın. Girdim içeri bir asker selamı verdim. Huu dedi. Sonra sigara paketini çıkardı . İçerde içmek yasak değil mi efendim dedim. Ona bakarsan biz zaten yastayız dedi. Peki efendim bari sigaranızı yakayım dedim. Çakmağımı çıkardım bastım ateşe. Yandı sigara. Ben de içebilir miyim dedim. İç sana serbest sevdim seni dedi. Çıkardım bi sigara efendim dedim külü nereye atıcam. Verin şuna bi küllük dedi. Verdiler bir küllük. Bugünkü sohbetimiz ilahlık ve firavun dedi:

Dervişlik öyle bir şeydir ki taklidi bile adam eder dedi. Firavun diyordu ki bu Musa nasıl bir şey yani birinci gelmiş diye soruyordu dedi . Musa kimseden korkmadığı için bir numaraydı dedi. Şey budur zekilikle olmaz. Kimseden korkmamala olur topu topu hepsi bu dedi. Benim şeyh olmam da bu. Güçlü olan ayakta kalır kural budur dedi. Sonra Cem Yılmaz geldi. Osmanlı lokumları dağıttı. Zikir çektik dağıldık.
.
*
16,865
konular
8,406
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2013
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
08-02-2021, Saat:07:06 PM
Cem Yılmaz sıhhatteler miydi?
Kıdemli Üye
*
881
konular
899
REP PUANI
Yeni Üye

Jul 2016
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
08-02-2021, Saat:07:28 PM
nargile daha güzel tavsiye ederim
kavunlu =)
بِدُعَآئِكَ رَبِّ شَقِيًّ
Cezalı Üye
8
konular
Feb 2021
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
08-02-2021, Saat:07:38 PM
(08-02-2021, Saat:07:06 PM)Mihman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Bir lokum verdi. Tam gidiyordu. Bir tane daha  alabilir miyim dedim al dedi. Sonra bi tane daha bi tane daha yeter lan dedi. Ömer Tuğrul inançer bırak alsın dedi. Ceme dedim Serenay sarıkayayla durumlar nasıl. Böyle misafir olunmaz dedi. Öyle şeyhe böyle misafir dedim. Sonra gitti dağıtmaya devam etti lokumları. Lokumlar susattı su getirin dedim. O yok burayı evin mi sandın dedi Ömer Tuğrul inançer. Aman efendim estağfurullah dedim.
.
*
16,865
konular
8,406
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2013
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
09-02-2021, Saat:08:21 AM
(08-02-2021, Saat:07:38 PM)Bnonudevrdimsnkimsin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
(08-02-2021, Saat:07:06 PM)Mihman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.

Bir lokum verdi. Tam gidiyordu. Bir tane daha  alabilir miyim dedim al dedi. Sonra bi tane daha bi tane daha yeter lan dedi. Ömer Tuğrul inançer bırak alsın dedi. Ceme dedim Serenay sarıkayayla durumlar nasıl. Böyle misafir olunmaz dedi. Öyle şeyhe böyle misafir dedim. Sonra gitti dağıtmaya devam etti lokumları. Lokumlar susattı su getirin dedim. O yok burayı evin mi sandın dedi Ömer Tuğrul inançer. Aman efendim estağfurullah dedim.

Anlıyorum. Bu pandemi nasıl bitecek bu pandemi?

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi