You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bu ayette neden sadece sana kuzenlerin helal denilmemiştir?

Cezalı Üye
[Resim: images?q=tbn%3AANd9GcRoeh9oUj1LxHI_p-xBz...op_kAo_LFA]

Sadece kuzenleri dese ayet bu kadar uzamayacak.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: Bu ayette neden sadece sana kuzenlerin helal denilmemiştir?
Şu karikatürü çizen beyinsiz embesil ulan ayet açıkça anlatıyor vay efendim niye açık anlatılmış, ima ediyor vay efendim niye ima edilmiş?
Sanane ulan kafir. Sanane ulan hodperest.

Senin herhangi bir prensibin, herhangi bir hayat kuralın kaiden var mı anlat da içimiz ferahlasın, insanlık senin gibi bir embesilden nasıl oluyor da insanlık namına bir şeyler çıkıyor bir görsün. Var mı, insanlığa katkın? Hayvanlığa katkın?
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Alpin, kafirlere sövmekten süresiz ban. Niye yeniden üye oldum kardeşim hiçbir soruya cevap vermedin. Hep sövüyorsun senden başka kimse yok forumda. Kim gelir buraya gel ateist forumda yaz
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Yukarıdakileri sana söylememiştim Jo sen olsan olsan kandırılmış, aldatılmış bir bedbaht olabilirsin.
İslam'a hakareti kendine meslek edinenlere söylemiştim.

Şimdi deist diye bir şey çıkarmışlar gitmiş olmuşsun, davet ettiğin yere bak ateist sitesine gelecekmişim.
Senin ilahını inkar ediyorlar ne işin var orada?

Oraya da geldim bir tane insan evladı ile karşılaşamadım, edep, ar ve saygı namına bir tek prensibi olmayanlarla aynı yerde kalamıyorum.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.