Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Birine kocan seni aldatiyor demek günah mi?

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 3 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Dünyakelebek
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Üye
*
2
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Nov 2017
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
04-11-2017, Saat:07:07 PM
Mrh, birine yüzüne dglde gizli bi sekilde kocan seni aldatiyor denilmelimi (bayani kendim tanimiyorum ama kim oldugunu bilioyorum) birkac bilgi verip yoksa yapilmamalimi? Uydurma değil adam gercekten 5 yildan beri bi rusla aldatiyor... Elimde resimleri bile var. Bunu yaparken yani sira baskalarininda canini yakiyor. Kendisine yemin ettim eger birdaha o kizla görüstügünü duyarsam esine söylerim diye. Ve ögrendimki tekrar görüsmüs. Yuva yikilinca benmi suclu olurum? Ama adam tinlamiyorken benden günah gitmedimi? Heralde ögrenmicegimi düsündü..Ne yapmam gerekir? Söylersem günaha girermiyim?
General
*
3,850
konular
484
REP PUANI
Yeni Üye

Jul 2014
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
05-11-2017, Saat:08:59 AM
Hiçbir günah gizli kalmaz. ALLAH isterse ortaya çıkarır sebep siz veyahut başka sebeplerle.
Başkalarının aile içine karışılması taraftarı değilim. Bunu neden kendinize görev edindiniz ki. Su akar yolunu bulur
İstediği günahı açığa çıkaran istediği günahı örten ALLAH elbet her kulu gün gelecek günahları ile yüzleştirecek biiznillah
Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah'ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah'ım!
Yeni Üye
*
2
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Nov 2017
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
05-11-2017, Saat:01:14 PM
Ilk önce cvp icin tsk. Peki bunun benim ögrenmem bi sebep dglmi? Ögrenme ihtimalim yüzde 10 hatta 5 di. Bu ortaya cikmasin diye benim ögrenmem bi sekilde engellenmezmiydi öyleyse?
General
*
3,850
konular
484
REP PUANI
Yeni Üye

Jul 2014
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
13-11-2017, Saat:02:26 PM
(05-11-2017, Saat:08:59 AM)Noyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Hiçbir günah gizli kalmaz. ALLAH isterse ortaya çıkarır sebep siz veyahut başka sebeplerle.
Başkalarının aile içine karışılması taraftarı değilim. Bunu neden kendinize görev edindiniz ki. Su akar yolunu bulur
İstediği günahı açığa çıkaran istediği günahı örten ALLAH elbet her kulu gün gelecek günahları ile yüzleştirecek biiznillah

Eğer açığa çıkmasında sebep sizseniz zaten Rabbim şimdiye kadar sebepleri ortaya koydurtturdu...senin dilini kalbini lal etmezdi..bu sürede düşünme aşaması vermezdi sana...belki bu olay o kişinin zina sınavı seninde dil sınavın bilebilirmisin

benimde bu gözlerimin gördü gördüğü oldu .çok şeylerde duydu kulaklarım ..ne ailelere dram olacak olaylara şahit oldum...ama Rabbim dilimi lal yaptı sebep olmama mani oldu..
ama ben ısrarla bu lal dilimi çözmek için uğraşmadım...

demek istediğimi anladınız mı zaten açığa çıkmasında sebep siz olsaydınız bu sorular için burda olmazdınız...çoktan sebep olup günahı ortaya koymuştunuz biiznillah
Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah'ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah'ım!

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi