You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Birde Sağlık Bölümü Açsak mıı ?

General
Bide Sağlık bölümü açsak mı ?
Ağız ve diş sağlığı..
El ayak sağlığı bakımı veya ..
Saç bakımı veya sağlığı ..
Bunu gbi mesela .. Nasıl olur ?
Ne gbi faydası Olur dye sorarsanız .. Mesela benm tırnaklarımın kenarında çok et çıkıyo sonra iltahap oluşuyo .. Böyle olan varsa bana yardımcı olabilir fikr alış verişi yapablrz .. Veya dişleri nasıl beyazlatıyoruz vs vs bunun gbi şeyler ..
Ya Söylersem Kim Anlar ?
Söylemezsem Bağlar Gamlardan Ağlar Sad

Bunu ilk beğenen sen ol.
...
RE: Birde Sağlık Bölümü Açsak mıı ?
Dişler hakkında yardımcı olabilirim,hafif çürüme sararma gibi durumlar varsa bir sefer dişçide temizlettirdikten sonra düzenli fırçalanması gerekiyor bunu yaparken tuzdanda faydalanabiliniyor (bir yerde okumuştum iyi geldiği söyleniyor)

“Hayat tiyatro gibidir, en kötü insanlar, en iyi yerlerde otururlar.”
Aristofanes
Bunu ilk beğenen sen ol.
...

“Hayat tiyatro gibidir, en kötü insanlar, en iyi yerlerde otururlar.”
Aristofanes
Bunu ilk beğenen sen ol.
.
Sağlık bölümümüz mevcut zaten. Alt başlık olarak açılabilir ancak bu durum riskli olabilir hatta risktir..Sadece doktora başvurulması önerilebilir.."ben şunu yaptım sende yap" gibi ifadeler kimi üyeler için tehlike arzedebilir
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Kız sen beni çok gulduruyorsun vallagülücük
"Ey Sevgili!..
Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni!..
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.