Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Ben yeni üye oldum, Merhaba:)

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 36 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Duadiyarı
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Üye
*
6
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Feb 2021
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
09-02-2021, Saat:01:56 AM
Forumun nasıl kullanıldığını pek bilmiyorum. Dert paylaşıp akıl da isteyebilir miyiz? Başımızda çok büyük sıkıntılar var.
.
*
16,865
konular
8,406
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2013
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
09-02-2021, Saat:08:20 AM
Hoşgeldiniz. Bence akıl istemeyin çünkü az çok paylaşımları okursanız, aklı başında pek az kişi olduğunu görürsünüz gülücük saçma sapan biride, size olmayan aklından verebilir. Ama iç dökmek niyetine paylaşmak isteyebilirsiniz tabi..
Administrator
18,144
konular
13,070
REP PUANI
Administrator

Feb 2008
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
09-02-2021, Saat:10:18 AM
Hoş geldiniz.
Forumdan en iyi şekilde faydalanmanızı dilerim.
Mihman'ın sözlerine katılmamak elde değil gülücük
İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!
,İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Yeni Üye
*
6
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Feb 2021
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
09-02-2021, Saat:02:15 PM
(09-02-2021, Saat:08:20 AM)Mihman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Hoşgeldiniz. Bence akıl istemeyin çünkü az çok paylaşımları okursanız,  aklı başında pek az kişi olduğunu görürsünüz gülücük saçma sapan biride,  size olmayan aklından verebilir. Ama iç dökmek niyetine paylaşmak isteyebilirsiniz tabi..

Ya büyü olduğunu düşünüyoruz. Hiç bitmeyen sıkıntılar var, başımıza her zaman bela gelir. Dün GECE yaşanan son olayı söyleyeyim, buarada Ablam durduk yere boşanacak bu yuzden bizde kalıyor 1 haftadır. Dün gece annemle ablam birbirini öldürecekti(gerçekten). Ablam imdat diye camda bağırdı. Hep huzursuzluk ve kavga var ve hep hastayız. Dua okuyoruz, daha çok okuyacağız ama başka ne yapsak acaba? Büyü mü var anlamadımSad
Yeni Üye
*
6
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Feb 2021
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
09-02-2021, Saat:02:17 PM
(09-02-2021, Saat:10:18 AM)Sükut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Hoş geldiniz.
Forumdan en iyi şekilde faydalanmanızı dilerim.
Mihman'ın sözlerine katılmamak elde değil gülücük

Hosbuldumgülücük üstte sıkıntının küçücük bir kısmını yazdım, Mihmana cevap olarak. Okuyup yorum yapabilir misiniz? Önerilebilecek dualarınız olabilir. Teşekkür ederim.
Kıdemli Üye
*
882
konular
901
REP PUANI
Yeni Üye

Jul 2016
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
09-02-2021, Saat:02:35 PM
hoşgeldniz Allah yardımcınız olsun
büyü ile ilgili bir uygulama var bende
notlarıma bakmam lazım =)
Şifa Allah tan lakin en çok vesvese insanı hasta eder
بِدُعَآئِكَ رَبِّ شَقِيًّ
.
*
16,865
konular
8,406
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2013
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
09-02-2021, Saat:02:40 PM
Elbette ehil arkadaşların vereceği dualar ya da surelerde etkili olabilir, ancak durum bahsettiğiniz gibi ise dualarla birlikte, bir aile terapistinden yardım alın derim. Büyü olayına kendinizi çok odaklarsanız, aslında "olmayan" büyüyünün etkisinide kendinizde "oldurursunuz".. o yüzden "büyü mü var acaba" gibi düşünceleri ve ihtimalleri aklınıza çok getirmeyin. Konu komşudanda yardım almak gibi düşüncelere kapılmayın, destek değil köstek olurlar, o yüzden ailecek bir aile terapistinden yardım alın.
Yeni Üye
*
6
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Feb 2021
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
09-02-2021, Saat:03:23 PM
(09-02-2021, Saat:02:35 PM)sessizlik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
hoşgeldniz Allah yardımcınız olsun
büyü ile ilgili bir uygulama var bende
notlarıma bakmam lazım =)
Şifa Allah tan lakin en çok vesvese insanı hasta eder

Aynen vesvese insanı hasta eder. Teşekkür ederim. Uygulama derken nasıl yani?
Yeni Üye
*
6
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Feb 2021
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
09-02-2021, Saat:03:41 PM
(09-02-2021, Saat:02:40 PM)Mihman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Elbette ehil arkadaşların vereceği dualar ya da surelerde  etkili olabilir, ancak durum  bahsettiğiniz gibi ise dualarla birlikte, bir aile terapistinden yardım alın derim. Büyü olayına kendinizi çok odaklarsanız, aslında "olmayan" büyüyünün  etkisinide kendinizde "oldurursunuz".. o yüzden "büyü mü var acaba" gibi düşünceleri ve ihtimalleri aklınıza çok getirmeyin. Konu komşudanda yardım almak gibi düşüncelere kapılmayın, destek değil köstek olurlar, o yüzden ailecek bir aile terapistinden yardım alın.
Tamam terapiste gitmeyi deneyeceğiz, teşekkür ederim, durum gittikçe daha da kötüleştiği için aklıma sürekli büyü geliyor.
Yönetici
4,875
konular
4,926
REP PUANI
Dec 2011
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
09-02-2021, Saat:06:03 PM
Hoş geldiniz.
Arkadaşların söylediği terapi ve vesvese konusuna katılıyorum.
Dua arıyorsanız tüm Kuran şifadır, özellikle Ayetel Kürsinin fazileti bir çok hadiste belirtilmiştir, sık sık okuyabilirsiniz.
Sabret,    Şükret,    Seyret...

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi