You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bahçeli'nin başörtüsü düşmanlığı unutulmadı

Bahçeli'nin başörtüsü düşmanlığı unutulmadı

Acemi Üye
RE: Bahçeli'nin başörtüsü düşmanlığı unutulmadı
Dün dünde kaldı cancağızım, yeni bir şeyler söylemek lazım.
Hepimizin geçmişimizde nice nice hatalarımız, savrulmalarımız vardır.
Bu gündür insan için önemli olan, dünü eşelemek kimseye yarar sağlamaz.

Belli ki Saadetli arkadaşlar seçim faaliyetine erken başlamış!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Bahçeli için dün diye bir şey yoktur. Yani kaypak insanlar için geçmişte kaldı, hata etti, yanlış yaptı, şimdi doğruyu buldu gibi iyi niyet beslemek kendini kandırmak olur. Bahçeli bu açıklamaları yaptığı zamanı hatırlıyorum güç kafirlerin elindeydi. Kaypak insana güç neredeyse orada durmak yaraşır. O günlerde durduğu yeri ben şahsen çok iyi biliyorum. Bu açıklamaları yaptığında nasılda makam uğruna İslam düşmanlığı yaptığını iyi bilirim. Bana inanmıyorsanız büyüklerinize sorun.

Bugün sizin sevdiğiniz başka bir güçlünün yanında durması onu savunmanız gerektiği anlamına gelmez.

Bir de Hazreti Ali Radıyallahu anh'ın çok güzel bir sözü var "Kimin söylediğine değil, ne söylediğine bak".

Günümüzün hastalığı tarafımdaki ne dese doğrudur, karşımdaki ne dese yanlıştır hastalığı, gönüllere beyinlere sirayet etmiş durumda.

Yalnız şu tek mesajlı üyeleri oldum olası sevmedim sevemeyeceğim.
Foruma gelip üye olup önemli yada etkili bir konu açıp sonra da toz olup gidiyorlar.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
İmam Şamil beni yargılamayı bırakıp konuya odaklanabilirseniz daha olumlu bir sohbetimiz olur.
Ne beni ne de kimseyi Aziz Peygamberimiz Aleyhisselatu vesselam ile kıyaslamayınız.

Yaşınız benden büyükmüş o halde Bahçeli'inin İslam aleyhinde söylediği birçok şeyi de biliyor olmalısınız.
Ona ırkçılığı bile İslam karşıtlığı olarak yeter daha başka bir şey demeye ne hacet.
Bu gazeteyi yeni görmüş olabilirsiniz aynı tarihlerde başka gazetelerin arşivine de bakabilirsiniz.

O dönemde bu haberle Türkiye çok çalkalanmıştı. Siz demek basını takip etmediniz.
28 Şubat ne de çabuk unutuldu.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Eyvallah. İmam Şamil yazdıklarından hiçbiri için art niyet sonucu çıkarmadım aksine iyi niyet açıkça görünüyor.

Şu hdp li teröristler sence de çok ilginç değil mi?

hdp Ysk tarafından kurulmasına ve varlığını sürdürmesine izin verilen bir parti. O halde legaldir.
Devletin en üst mercileri bunlara terörist diyor. Somut deliller var. O halde bunlar terörist.

Eğer bunlar teröristse neden bu ülkede parti kurabiliyorlar, yok eğer parti kurabiliyorlarsa neden bunlara terörist diyorlar?

Bunlara terörist diyenler bunlarla aynı seçime girecekler.
Hatta biz kendimize bakalım biz de bunlarla seçimde yarışacağız.

Bu nasıl bir iştir?

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Birilerinin uydurduğu bir değim var şimdi aklıma geldi "Reel politik Gerçekler" oldum olası sevemedim bu değimi.
Hep ucu hak, adalet ve hukuku deliyor, vicdanları parçalıyor, mazluma dokunuyor.

Neyse, Rabbim bu zulme haddini bildirmemizi nasip etsin inşallah.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.