You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kavgaci
Bazı arkadaşların profil resimleri cezb edici, lütfen arkadaşlar eklediğimiz resimlere dikkat edelim.Yönetimden ilgilenmeleriyle ilgili istirhamımdır, aynı görüşteyizdir inş.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
RE: Avatarlar Hk.
Yönetimin por-nografik içerik barındırmadıkça üyelerin avatarına müdahalesi etik bir durum değil. Reklamlarda da dediğinize benzer görüntülere maruz kalınmaktadır ancak sitenin yayınının devam etmesi için reklam gösterimi yapması da gereklidir. Aynı şekilde sitede özgür bir kullanımın söz konusu olması için yukarıda da bahsettiğim konu hariç müdahalenin olmaması gerekir. Ayrıca ben sitede hiçbir avatarda ahlak dışı bir avatar görmedim. Varsa bile sırf cezb edici diye kısıtlamalar getirmek saçmalık olur. Siz cezb edici her şeyi sansürlemek isterseniz internete bağlanmayın daha iyi. gülücük Çünkü şuanda internet kontrol edilemez bir yığındır ve İslam dünyasına özel bir ağ değil. Dolayısıyla her an cezb olabilirsiniz. Yada ilim deryasında küçük girdaplardan korkup kendinizi bir kayanın arkasına saklayabilirsiniz. Bilemiyorum.
insan değil de ağaç olsam,
dallarımın arasından rüzgar esse...
yapraklarım, çiçeklerim meyvelerim olsa!
mevsimleri yaşasam...
gövdeme bir insan yaslanıp uyusa...
ben bunları hiç bilmesem, sadece ağaç olsam...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 27-10-2013, Saat:04:15 AM, Düzenleyen: Farazi.
Ruhumuz Yeter...
ben uygunsuz bi avatara rastlamadım görürsek direk değiştirirz zaten
&& Ağlamak istiyorsanız sakın yapmayın. Çünkü bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için, Yaşayan birileri mutlaka vardır !!! &&
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
tesettüre uymayan bir görüntü var mıydı sitede hiç rastlamamıştım reklamlar dışında.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Sizi rahatsız etmeye geldim!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 27-10-2013, Saat:02:43 PM, Düzenleyen: karadamlalar.
Hüküm Allah'ındır
Ruhsuz kimin avatarı cezb etti gülücük Benim parmaklar değildir heralde gülücük
Her türlü Tağutu,Şirki ve Küfrü öyle bir reddedeceksin ki
Cahiller,Müşrikler ve Kafirler sana Harici diyecekler .!
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.