You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

"Ateizm Derneği" açılmış.

General
Tebrik etmek için aradım, dernek başkanıyla görüştüm.
Çok sevecen, hoş bir arkadaş. Çok nazik, çok güzel konuşuyor.
Bir soru sormak istiyorum dedim. Tabii buyrun dedi.
Dedim; küçük bir derneğin neden bir başkana ihtiyacı var ?
Dedi; "Çünkü bir organizatör, bir idareci olmalı."
Dedim; küçük bir dernek bile bir organizatörsüz idare edilemiyorsa, bu koca kainat nasıl organizatörsüz olabilir?
Konuşmadı kapattı..."
Az önce bir arkadaşımın sayfasında denk geldiğim şu basit dialog; bazen iyi düşünülmüş anlamlı bir sorunun ve yerinde verilmiş hakikatli bir cevabın ne çok ezberi bozduğunu ve oturup bazı şeyleri yeniden düşünmemiz gerektiğini hatırlattı bana...
Bu dostumu bir kez daha tüm kalbimle tebrik ederim...

selahddin kocaaslan
Bunu ilk beğenen sen ol.
...
RE: "Ateizm Derneği" açılmış.
Teşekkürler.

“Hayat tiyatro gibidir, en kötü insanlar, en iyi yerlerde otururlar.”
Aristofanes
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
helal olsun gülücük
Geldi üzerime üç keder bir anda,
Yalnızlık,esaret ve sevgilinin hasreti,
Yalnızlığın ve esaretin çaresi var,
Ama sevgilinin hasreti,
Sevgilinin hasreti..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
Bence dernek başkanı muhatap olmak istemediği için kapatmıştır, verecek cevabı olmadığından değil. Böyle insanlar tartışmak istemez. Sandığımız gibi ateistler her şeyi açıklamaya çalışmıyor. Adamlar hayatını yaşıyor. Öteki dünyada da biz yaşayacağız inşallah.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
Bilinemezliğe inanmanın adıdır ateizm ...
Bu bilinemezliği tanımlarken Tanrısızlık iddia ettikleri ama taptıkları o kadar çok tanrıları var ki...
Tek tanrı inancına sahip olanları sollarlar =)

ezcümle güzel cevap olmuş ...
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.