You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ataman'dan ilginç protesto!

Cezalı Üye
[Resim: 600_L984Y.jpg]

Beko Basketbo Ligi'nde Galatasaray Liv Hospital, Türk Telekom'a yenildi. Basketbolcuların hırs ve istekten uzak oyunları başantrenör Ergin Ataman'ı kızdırdı.

Ataman, maçın son dakikalarındaki iki molada, oyuncularını protesto etti. Yerinden kalkmayan Ataman, bacak bacak üstüne atarak oturdu. Deneyimli antrenör molalarda hiçbir oyuncusuyla konuşmayarak, tepkisini gözler önüne serdi.

Maç bitmesine rağmen Ataman'ın öfkesi dinmedi. Galatasaray Antrenörü, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan sert bir mesaj yayınları. Ataman, "Sporda mağlubiyetler olabilir ama bu akşamki gibi sorumsuz ve rezil basketbol için tüm Galatasaray taraftarlarından özür diliyorum. Cezalar ağır olacak" ifadesi ile oyuncularına gözdağı verdi.

Foto kaynak: ligtv.com.tr
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
RE: Ataman'dan ilginç protesto!
Hacettepe beko basket ligindeyken...eskişehirde Türkiye kupası maçında bu adamın elini sıkmıştım gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
Göğe Bakma Durağı.
RE: Ataman'dan ilginç protesto!
Big Grin

"Ezanı duyunca müziğin sesini kısmaması normaldir,
        Ben ezanı duyunca namaz kılmayan insanlar gördüm..!!"

"Ezana hürmetin esaslısı davete icabetle olur şarkıyı kapatmakla değil -dedi biri, haklıydı."
H
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.