You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Dünyanın En Orta Yeri

Dünyanın En Orta Yeri

Uzman
Dünyanın En Orta Yeri
Dünyanın En Orta Yeri

" Anne diye ağlamadım. Ben çok akıllı bir çocuk olduğum için anne diye ağlamam. Onu, korkak çocuklar yapar. Belki ben de çok küçükken yapmışımdır ama artık yapmam, çok büyüdüm. Kaç yaşındasın sen bakim dediklerinde elimle yaşım kadar parmak işareti yapıyorum. Ben çok akıllı bir çocuk olduğum için bazen kaç yaşında olduğumu unutuyorum ama elim unutmuyor. "

"Ben çok uslu bir çocuk olduğum için annemin yanından hiç ayrılmıyorum. Babam beni elimden tutup bir yere götürüyorsa babamın elini hiç bırakmıyorum. Babam beni elimden tutup çok bir yere götürmüyor, eskiden geçen sene bir park varmış beni oraya götürürmüş, ben hatırlamıyormuşum, ben çok akıllı bir çocuk olduğum için hatırlıyorum, park nereye gitti, bilmiyorum. Babamın sol kolu bir de sağ bacağı da nereye gitti, bilmiyorum."

Güray Süngü
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: Dünyanın En Orta Yeri
Ahh çocuklar, öğretin bize insan olmayı. :-(
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.