You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Aöf hakkında birkaç sorum olacak

R4BİA
Selamün Aleyküm
Aöf sistemi değişmiş bununla ilgili bir kaç sorum olacak yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
.
RE: Aöf hakkında birkaç sorum olacak
ne gibi abla gülücük bu arada sınav sonuçlarım beklemediğimden güzel gelmiş :D şaştım
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 02-01-2014, Saat:11:10 AM, Düzenleyen: Mihman.
R4BİA
Açıklandı mı sonuçlar aferin sana Big Grin
Şimdi Zeynepcim ben en son 2010 da girmiştim sınava ve tüm sistem değişmiş
3. Sınıftayım dörde geçtim ama alttan kaldığım dersler vardı onları bile unuttum Big Grin
Ya büroyu aradım ama kadın söylemedi :p
Nasıl öğrenebilirim kaldığım dersleri Big Grin
Bunu ilk beğenen sen ol.
.
Kadın sorunlu mu neden söylemedi? ben geçen gün aradım, hemen TC kimlik no.mu isteyip sisteme giriş yaptı.. Ve sorduğum her soruya cevap verdi. Aöf sayfasına gir ve TC numaranı gir abla orda görebilirsin
Bunu ilk beğenen sen ol.
.
eğer buda olmaz ise bulunduğun ildeki Aöf bürosuna gittiğinde sana bilgi verirler mutlaka, vermek zorundalar yani. Ama gittiğinde internetten takip edebilmen için bi şifre olayı falan var, onlarıda al..
Bunu ilk beğenen sen ol.
R4BİA
Bende verdim tc mi ama söylemedi
Kaç defa girdim aöf Nin sayfasına ama açmıyo :s
Kayıtlı değilim ondan olabilir mi ? Yani kayıtlıyım da kayıt yenilemedim ondan mı acaba
Bir daha mı arasam
Ya sordum kadına bana adres verdi ordn öğrenin dedi ama hiçbirşey öğrenemedim:s
Bunu ilk beğenen sen ol.
.
şifre sorduğu bölüme tc kimlik numaranı gir dene bir , belkide tüm bu işlemleri yapabilmek için tekrar kaydını yenilemen gerekiyordur abla,çünkü şu an kayıt dondurmuş durumdasın belkide o yüzden kadın cevap veremedi sana.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.