You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

قید آزادی
5G Nedir ?
Bill Gates büyük insanımsı robotların aktive edilme çabaları neticesinde insanları kontol edebilecek,
GPS üzerinden yer bildirimi
Beyin dalgalarını anlık değiştiren
Radyasyonu bir anda yükseltebilen ve azaltabiken
Zihin dalgaları istatistiği ve okuma yapabilen
Ortam dinlemesi yapabilen
Hatta bedenin sinirleri tarafından iletilen bilgileri istatistiki ortamda yorumlayıp kişinin haberlerde çıkan konulara vermiş olduğu tepkileri ölçüp merkezine raporlayan deri altı çip projesini devreye soktu.

Bunu da tabiki corona virüsüne karşı korunma mantığı maskesinde insanlara enjekte edilecek ve doğal olarak artık sinirlerimizi kontrol edebilen ve zamanla beynimize giden sinyallerin seviyesini azaltıp kontrolü beynimizden alıp düşüncesiz zombi ırkların başlangıcının adımı atıldı.

İnsanlık için şuanda dikkatinizi çekecek bi konu daha televizyonlarda ve radyolarda doğal afet olarak görülen olaylarda çok daha çabuk bilgi alınabilmesi depremlerin tsunamilerin heyelanların kasırgaların vb.. corona gibi hastalıkların dahi önüne geçebilmek için 5G teknolisinin tanıtımları yapılacak.

Tabiki önce korku psikolojisi ile sindirilmiş toplumlarda bu deri altı çip projesi olmazsa olmaz hale gelecek hatta olmayanlar vebalı olarak nitelendirilecek devlet desteği ve teşviği ile çip projeleri üretilecek

Çiplerde ne mi olacak
Tabiki ad soyad tüm ailevi ve soy kimlik bilgileri
Banka bilgileri ve temassız ödeme teknolojisi
Temassız GPS destekli bankamatik işlemleri
Sağlık bahane edilerek anlık tansiyon, şeker ve ateş ölçümleri yapılacağı ve olası bir olumsuz durumda ambulansın çipinizin sinyal verdiği noktaya ulaşmasını sağlayacağı
Gün içinde almış ve yakmış olduğunuz kaloriyi çip yardımı ile cep tel programlarında online görebileceğinizi
Kişiler çığ deprem sel vb. durumlarda kişinin yer bildirimine çok hızlı ulaşabileceklerini
Çocuklar üzerinde ebeveynlerin denetim yapabileceği gibi bir çok işlemi daha vaat edecekler
Bluetooth kulaklık ile eşleştirilerek telefon olarak kullanılabilecek
Data depolama alanı bluetooth wifi özellikli harici bellek
Ev ve iş yerleri ve araç kapı kilitleri ile bluetooth senkronizasonu ile birlikte anahtarsız giriş özelliği

Anlattıkça güzelleşen ve olmazsa olmaza gisen bir teknoloji
Bunu yapmayan kimse cahil hasta ve vebalı olarak gözükecek toplum içinde

Devamında ise microsoft ve apple gibi şirketler çip üretecek ve bu çipler yapabildikleri bakımdan sınıflandırılacak
En iyi çip
Qunatum plus
Quantum s
Quantum
Quantum B vb. gibi isimler ile üretilip fiyatlandırması da özelliğine göre olacak ve ikinci bir teknoloji köleliği getirilecek
Herkes kendi isteği ile koşa koşa ceplerindeki paraları PARDON cepteki kağıt para işlemden kalktı koşa koşa bitcoinlerini bu sistemi yenilemek için harcayacak eğer ki harcamaz ise sisteme dahil olmayanları toplum bu sistem içinde harcayacak

Peki ne düşünülüyor?

Evet sorunun cevabı içinde
İnsanların düşüncelerini önceden anımsayan beyin dalgalarını (beta, theta, alfa, gama) değiştirip fikir değişikliğine zorlayan ayrıca anlık depresyona sokup intiharların yaşanmasını sağlayan istenildiği taktirde genetik yapıyı değiştirmek, yaymış olduğu SAR değerini yükselterek önceden corona ile RNA zincirine sabitlenen şekerin patlatılarak kişinin beyin ölümü gerçekleştirmek sağlam organlar ise elit kesimin ihtiyaçlarında kullanılacak durumda temiz bozulmamış hale getirilecek

Bazende düşük frekanslı yaşam sağlayarak hücrelerin çalışma mekanizması yasalaştarılarak sakin duyarsız ve kansere yönelen hücre tipine zorlanacaktır insan bedeni

Üzülerek söylüyorum ki 5G acilen gelecek çünkü Davit ROCKEFELLER buzlukta daha uzun süre beklemeyi sevmez.

Savaş Peker
لَمْ اَكُنْ بِدُعَٓائِكَ رَبِّ شَقِيًّ
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: 5G Nedir ?
İzlediğimiz bütün o bilim kurgu filmler tek tek gerçekleşiyor resmen.
Paylaşım içi teşekkürler.
Sabret,    Şükret,    Seyret...
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.