Forum Gündemi:

Konu Başlığı : 3. YILA ÖZEL 35 TL DEĞERİNDEKİ KİTAP HEDİYE !

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Öncü Nesil
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Acemi Üye
*
10
mesajlar
6
konular
6
REP PUANI
Yeni Üye

Sep 2013
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
17-02-2014, Saat:04:25 PM
Müjde! Furkan Nesli Dergisi'ne abone olan herkese MUHAMMED Kutub'un piyasa değeri 35 TL olan
600 Sayfalık Şamua Kağıt'a basılı "Çağdaş Konumumuz" kitabı hediye.... Geç Kalmayın!

Son Katılım 30 Nisan 2014, Hediyemiz Stoklarla Sınırlıdır!


[Resim: 1514599_10152019348238218_1625509307_n.jpg]

Aboneliğinizi İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!
web adresimizden veya 0533 706 44 45 nolu telefondan yaptırabilirsiniz.

" Öncü Neslin Yükselen Sesi": Furkan Nesli Dergisi


Hak ile bâtılı birbirinden ayırmak, hakkı açıkça ortaya koymak için yola çıkan Furkan Nesli Dergisi, her alanda okuyucusunun ihtiyacını karşılama amacıyla yayın hayatına devam ediyor.


Haydi! Herkes İçin Bir Yeni Abone kampanyasına sende katıl!

Bu muhteşem Kitabı Arkadaşına Hediye Et!

Hak ile bâtılı birbirinden ayırmak, hakkı açıkça ortaya koymak için yola çıkan Furkan Nesli Dergisi, her alanda okuyucusunun ihtiyacını karşılama amacıyla yayın hayatına devam ediyor.
Dergimizin Başyazarı olan Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin her ay yer alan yazıları ve İslam Davası'na hizmette aktif rol alan değerli yazar kadromuz ile çağımızın çözülemez görünen problemlerine ve İslam Dünyası'ndaki buhran'a Vahiy'den reçeteler sunan Furkan Nesli Dergisi, daima "tevhid" üzerinde durmaktadır.
Hocaefendinin çağımıza ve neslimize ışık tutan yazıları, Bilim ve Tefekkür Sayfası, Maneviyat, Kişisel Gelişim, Furkan Aile gibi bölümleri ile ufkunuzu genişletecek, tüm meselelere Kur'an ve Sünnet penceresinden bakmayı sağlayacak, dirilen ümmetin müjdecisi olacak, "Öncü Neslin Yükselen Sesi" olmaya devam edecektir.Kitap İçeriğinde Neler Var?
Kitabımız, İslam ümmetinin; Hz. Peygamber zamanında bulunduğu zirve noktasından yuvarlana yuvarlana yine Peygamber’imizin daha o zaman haber verdiği “sel köpüğü”ne dönüşmesine kadar başından neler geçtiğini ortaya koymaya çalışılıyor. Bir gün Peygamberimiz SallALLAHu aleyhi ve selem “Gün gelecek diğer ümmetler neredeyse yemek üşüşen açlar insanlar gibi üzerinize üşüşecekler” buyurdu. Sahabiler “Ey ALLAH'ın Rasulü! Yoksa o zaman sayımız az olacak da ondan mı?” diye sorunca, Peygamberimiz bu soruya “Hayır, tersine o gün sayıca çok olacaksınız fakat sel köpüğü gibi olacaksınız ama kalbinizde "vehn" (zaafiyet) olacak cevabını verdi.. Ümmetimizin şu an bulunduğu üzücü halinin sebepleri ve bu durumdan kurtuluşun çözüm yollarını ve daha fazlasını bu kitapta bulacaksınız..


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi