You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

107 yaşında kendine hayırlı bir kısmet arıyor!

Profesör
"Geç kalıyorum. Ne olacak halim? Tek arzum artık evlenmek"
[Resim: 107artkkdd.jpg]
Çinli bir kadın dünya tarihinde pek görülmedik biçimde 107 yaşında ilk kez evlenmek istiyor.

Sıçuan bölgesinde Yangçe ırmağının kenarında kurulu hızlı gelişen sanayi kenti Çongçıng'da yaşayan 107 yaşındaki Vang Guiying, ''Chongqing Commercial Times'' gazetesine şunu anlattı:

''Korktuğum için bugüne dek evlenemedim. Benim gibi 100'lük koca arıyorum laflamak için. 102 yaşında bacağımı kırınca yeğenlerime yük olurum diye de korkmuştum. Geç kalıyorum. Ne olacak halim. Artık tek arzum evlenmektir hayalim.''

Güneyde Guicou eyaletinde doğan Vang, tuz tüccarının kızıymış. Amcalarının eşlerini dövdüğünü görmüş hep. Teyzelerinin dayak yedikten sonra kömürlüğe sığınıp ağladıklarını görünce, evlilikten hep korkmuş.

Çongçıng kenti yetkilileri ise Bayan Vang'a 100 yaşlarında eş bulmak için çalışmaya hazır olduklarını söyledi.

Emekli Üye
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
RE: 107 yaşında kendine hayırlı bir kısmet arıyor!
azuuaa xD geç kalıomuş beagülücük kahkaha
oLay cıksın istemem ben! rahat bırakın..

*hissettiğin hissiyatı yazarsan harbisin! karizm
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Gülmeyin sakın başınıza gelir sonraTongue
We UNuTmA YaLNıZLıĞıN ÖtEsiNdE GiZLi BiR HaYaT WaR!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
KaLBiM UnuT Bu ŞiiRi
Ninecim yawss geç kalmışın birazTongue
"Eğer günün birinde aşık olursan,birini çok seversen Kardelen gibi cesaretli ol."
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
teyze yaw daha erken bekle biraz gülücük
"Ey Sevgili!..
Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni!..
Bunu ilk beğenen sen ol.
KaLBiM UnuT Bu ŞiiRi
Bekleyemez 100lük kısmetlerini kaçırmak istemioTongue
"Eğer günün birinde aşık olursan,birini çok seversen Kardelen gibi cesaretli ol."
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.