You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

General
RE: 1 resim 1 not
osmanlının Kıbrısı fethetme nedeni
Ortadoğu ve Kuzey Afrikaya Kıbrıstan lojistik desteğin çabuk, ve ekonomik olarak sağlanmasıdır
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Allah cc Hz. Musa'yı bir köye gönderir burada Hz Musa Allahın sürgün ettiği bir gencin ölüsünü görür Allah cc açıklar ya musa bu genç bana yakardı ana ve evlat sevgisine katlandı dua etti onu affettim rahmet ettim Bilirsin garip öldüğünde yer ve gök ona yas tutar diyince bu adamın mezarını melekler kazdı Hz musa defnetti
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Garip bir kimse komaya girince Allah meleklerine buyurur ey meleklerim! Bu gariptir, yolcudur, çoluk - çocuğundan ayrı düştü. Ölünce ağlayacak kimsesi yoktur
Arkasından Allah, melekleri adamın
anası babası çocuğu kılığına sokar son nefeste garip adam ailesini
görür ruhunu huzur ve sevinç içinde teslim eder
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
kötülüğe batmış bir günahkâr, dönülmez bir tevbe ile kötülükden vazgeçecek olsa ulu Allah günah içkisini ibadet sirkesine dönüştürür

Gazali
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Bilinmelidir ki, sebebi nefsin azgın arzuları olan her günahın affı beklenebilir. Buna karşılık kibir  günahının affı beklenemez.

Gazali
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.